prihláseniekošíkkontaktdopravné
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku
Hlodavce doma
Pes doma
Mačka doma
Rybičky doma
Vtáky doma
Teraristika doma

Nutrin Pond Optimal 1500g AKCIA

Kompletné krmivo s optimálnym obsahom živín pre všetky druhy kaprovitých rýb

Plávajúce extrudované krmivo spĺňajúce základné nutričné požiadavky kaprovitých rýb. Vďaka kombinácii prvotriednych surovín a technológie spracovania ponúka optimálny pomer živín v prístupnejšie forme.
  • Multikomplex vitamínov - krmivo je obohatené nielen o vitamíny A, D3, E alebo C, ale je navyše dotované celou radou vitamínov skupiny B (thiamín, riboflavín, pyridoxín, kobalamín, niacín, biotín, kyselina listová, kyselina pantoténová, inositol, cholín), vitamínom K3 a radom stopových prvkov komplexne podporujúcich zdravé fungovanie organizmu.
  • Betakoroten - jeden z hlavných karotenoidov, ktorým možno cielene ovplyvňovať farebnosť rýb. Okrem vyfarbovacie schopnosti pôsobí v tele ako provitamín vitamínu A a silný antioxidant, podieľajúce sa na obranyschopnosti organizmu.
  • Spirulina - vynikajúci zdroj bielkoviny s esenciálnymi AMK v dokonalej kombinácii.
  • Živiny, minerály a biologicky aktívne látky v ľahko stráviteľnej forme podporujú imunitný systém a fungujú ako prevence zlepšenie celkového stavu organizmu.
  • Detoxikuje organizmus a vďaka komplexnému zloženiu má pozitívny vplyv na objasnenie farebných prechodov.
  • Kôrovce - živočíšna zložka krmiva je obohatená o krevety a gammarus nielen pre svoje lákavé aróma, ale aj ako kvalitný zdroj živín a predovšetkým ako zdroj veľkého množstva prírodného astaxanthínu, ktorý je považovaný za jeden z najsilnejších antioxidantov, významne sa podieľa na ochrane organizmu a spolu s betakaroténom zvýrazňuje farby rýb.
Zloženie: obilniny, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, kvasnice, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky, mäkkýše a kôrovce, riasy
Analytické zložky: hrubý proteín 25%, hrubá vláknina 2%, hrubé oleje a tuky 3%, obsah anorganických látok 6%
Doplnkové látky v 1kg:
Vitamíny: vitamín A 20.000mj, vitamín D3 1800m.j., vitamín E 150mg, vitamín C 100mg, betakarotén 40mg
Stopové prvky: Fe 90mg, Mn 60mg, Zn 40mg, Cu 8mg, I 1mg, Co 1mg, Se 0,3mg
Aminokyseliny: DL-metionín 8g
Kŕmny návod: kŕmte niekoľko krát denne takým množstvom krmiva, ktoré ryby skonzumujú behom niekoľkých minút
CP400690_C
Nutrin
Už nemožno zakúpiť
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku