prihláseniekošíkkontaktdopravné
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku
Hlodavce doma
Pes doma
Mačka doma
Rybičky doma
Vtáky doma
Teraristika doma

Nutrin Pond Vital Baby 500g AKCIA

Kompletné krmivo s extra zvýšeným obsahom vitamínov pre zdravý rast a vitalitu jazierkových rýb

Plávajúce extrudované krmivo s bohatým nutričným zložením je vhodné pre každodenné kŕmenie i pre náročnejšie obdobie roka. Spojenie technológie výroby a kombinácie surovín výnimočných vlastností pre zdravý rast a vitalitu rýb.
  • Betaglukány - prídavok betaglukánov s imunomodulačnými účinkami zvyšuje odolnosť rýb proti vírusovým, bakteriálnym, plesňovým a parazitárnym ochoreniam. Významnou mierou tak podporujú obranyschopnosť organizmu
  • Kôrovce - živočíšna zložka krmiva je obohatená o krevety a gammarus nielen pre svoje lákavé aróma, ale aj ako kvalitný zdroj živín a predovšetkým ako zdroj veľkého množstva prírodného astaxanthínu, ktorý je považovaný za jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý sa významne podieľa na ochrane organizmu a spolu s betakaroténom zvýrazňuje farby rýb.
  • Spirulina - vynikajúci zdroj bielkoviny s esenciálnymi AMK v dokonalej kombinácii.
  • Živiny, minerály a biologicky aktívne látky v ľahko stráviteľnej forme podporujú imunitný systém a napomáhajú zlepšenie celkového stavu organizmu.
  • Detoxikuje organizmus a vďaka komplexnému zloženiu má pozitívny vplyv na objasnenie farebných prechodov rýb.
  • Multikomplex vitamínov - krmivo je obohatené o extra hladiny vitamínov (A, D3, E, C, tiamín, riboflavín, pyridoxín, kobalamín, niacín, biotín, kyselina listová, kyselina pantoténová, inositol, cholín, vitamín K3) a o extra komplex stopových prvkov zameraných na vitalitu rýb a ochranu proti stresovým stavom.
  • Karnitín - významne sa podieľa na metabolizme tukov, cukrov a detoxikačných procesoch organizmu. Celkovo energizujúci efekt je obranou a prevenciou proti únave a stresu.
  • Yucca - detoxikuje organizmus, čistí tráviacu a cievnu sústavu, aktivuje a reguluje vylučovacie pochody. Znižuje stresové faktory.
  • Betakoroten a kantaxantín, astaxanthín - zvýšené hladiny karotenoidov podporujú vďaka svojim silným antioxidačným účinkom celkovú obranyschopnosť, fungujú tak ako prevencia a majú aj vyfarbovacie schopnosti, ktorým možno cielene ovplyvňovať farebnosť rýb.
  • Chlorella - prebiotikum a vynikajúci zdroj širokej škály živín a biologicky aktívnych látok, čistí tráviaci trakt, detoxikuje, chráni pečeň a obličky. Má antioxidačné vlastnosti a prispieva k celkovej regenerácii organizmu a stimulácii imunitného systému.
Zloženie: obilniny, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, kvasnice, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, minerálne látky, mäkkýše a kôrovce, riasy, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (z toho betaglukan 100mg/kg)
Analytické zložky: hrubý proteín 32%, hrubá vláknina 2%, hrubé oleje a tuky 6%, obsah anorganických látok 8%
Doplnkové látky v 1kg:
Vitamíny:
vitamín A 30.000mj, vitamín D3 2000m.j., vitamín C 300mg, vitamín E 200mg, L-karnitín 100mg
Stopové prvky: Fe 120mg, Mn 70mg, Zn 70mg, Cu 12mg, I 2mg, Co 1mg, Se 0,4mg
Farbivá: betakarotén 40mg, kantaxantin 40mg
Aminokyseliny: DL-metionín 10g
Zootechnické doplnkové látky: Yucca 2g
Kŕmny návod: kŕmte niekoľkokrát denne takým množstvom krmiva, ktoré ryby skonzumujú behom niekoľkých minút
CP400692_C
Nutrin
Už nemožno zakúpiť
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku